Novinky

Workshop Ukrajinské Vánoce

pondělí, 18. 11. 2019

Workshop vaření ukrajinských jídel podávaných na Vánoce, ukrajinské zvyky a laskavá komunita lidí z Prahy 3, která vám zprostředkuje nezapomenutelný zážitek.

Číst článek

Sportovní hry pro seniory Prahy 3

pondělí, 7. 10. 2019

Sportovní den pro seniory Prahy 3 navazující na předešlé – úspěšné a hojně navštívené – ročníky, které jsou pořádány v prostorách tenisového areálu TJ Spoje na Žižkově.

Číst článek

Pozvánka na akci pro seniory: Setkání s fyzioterapeutkou II.

středa, 31. 7. 2019

Ve spolupráci s Rodinným klubem Ulitka na Pražačce jsme připravili pro SENIORY akci, která se bude konat 25. září 2019 od 12:15 hod.
Další část setkání s fyzioterapeutkou, kosmetičkou a masérkou Světlanou Nejedlou. Tentokrát o automasáži, jak čím ji provádět a kosmetickém ošetření pro zralou pleť.

Číst článek

Jak se vaří na Kubě (ohlédnutí za akcí)

pátek, 24. 5. 2019

Ohlédnutí za naší vydařenou mezinárodní akcí "Jak se vaří na Kubě", která se konala v pátek 10. května 2019 v Prague Central Camp ve spolupráci s Rodinným klubem Ulitka na Pražačce.
Za doprovodu latinskoamerické hudby jsme ochutnali tradiční kubánské pokrmy, které nám připravili rodilí Kubánci žijící v Praze.

Číst článek

Pozvánka: Komentovaná procházka pro seniory - VYŠEHRAD (akce zrušena)

čtvrtek, 9. 5. 2019

Poznámka organizátora: Akce je zrušena!
Ve spolupráci s Rodinným klubem Ulitka na Pražačce jsme připravili pro SENIORY komentovanou procházku, která se bude konat 25. 6. 2019 od 15 hod.
Procházka nás zavede na jedno z nejpamátnějších míst českého národa - na Vyšehrad, který byl po staletí svědkem historických událostí.

Číst článek